Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

License Key Error.
[Running in limited mode] [Help]

Luty
P W S C P S N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
             
LogoLogo

RODO - klauzula dot. przetwarzania danych osobowych

Zegarek dodano: 2018-05-27 19:43:59

Klauzula informacyjna

Szanowni Państwo,

 

Ośrodek Szkoleniowo-Badawczy w Zakresie Energii Odnawialnej w Ostoi (OSBwZEO w Ostoi), będący jednostką Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (ZUT) prowadzi działalność w zakresie:

 - edukacja ekologiczna (warsztaty edukacyjne, szkolenia, konferencje, półkolonie, wydarzenia plenerowe etc.);

- wynajem sal, organizacja spotkań okolicznościowych;

- wynajem pokoi noclegowych;

- dzierżawy obiektów i gruntów.

 

Klauzula dotyczy przetwarzania danych koniecznych do realizacji ww form działalności OSBwZEO
w Ostoi.

Informujemy, iż zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO):

1.    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie z siedzibą przy al. Piastów 17, 70-310 Szczecin.
2.    Inspektorem ochrony danych w ZUT nadzorującym prawidłowość przetwarzania danych osobowych jest pan Artur Kurek (e-mail: IOD.kurek@zut.edu.pl).
3.    Pani/Pana dane będą przetwarzane w następujących celach:
a)    rekrutacji uczestników i udziału w wydarzeniach i zróżnicowanych formach działalności edukacyjnej organizowanych lub współorganizowanych przez OSBwZEO w Ostoi,
b)    wysyłania informacji,
sporządzania ofert, wystawiania faktur, prowadzenia rozliczeń, wymiany korespondencji w zakresie związanym z działalnością OSBwZEO w Ostoi i ZUT w Szczecinie,

c) publikowania wizerunku uczestników - w formie relacji, fotorelacji z realizowanych wydarzeń edukacyjnych na stronach www (OSBwZEO, ZUT) oraz partnerów ww wydarzeń (dotyczy wydarzeń organizowanych przez  szkoły, jednostki samorządowe, urzędy, organizacje pozarządowe i inne).
4.    Podanie ww. danych jest dobrowolne, jednakże konieczne do realizacji celów, dla jakich zostały zebrane.
5.     Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie OSBwZEO w Ostoi, ZUT w Szczecinie, ww. dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa.

6.    Ww. dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

7. Ww.  dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji ww. celów oraz obowiązków archiwalnych i statystycznych Administratora, jak również dla udokumentowania działalności OSBwZEO w Ostoi, a w przypadku udostępnienia danych w celu wysyłania ofert i informacji o planowanych wydarzeniach  - do czasu wycofania zgody.
8.    Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
9.    Gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie ww. danych osobowych przez Administratora narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub organu będącego jego następcą po dniu 25 maja 2018 r.
10.    Ww. dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany - nie będą profilowane.

Ostoja, 25.05.2018r.       

Budowa strony www współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG IIIA Polska (Województwo Zachodniopomorskie) - Meklemburgia Pomorze Przednie / Brandenburgia.
Tlo